ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ
АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ ТА ЕКСПЕДИТОРІВ
31 травня, Academy DTEK, Unit City
Перший ФОРУМ автоперевізників та експедиторів України під егідою Київської Логістичної Школи
Ключові теми ФОРУМУ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ ТА ЕКСПЕДИТОРІВ
Формування тарифів на перевезення
Пошук та розвиток персоналу
Автоматизація в перевезеннях
Транспортна стратегія України та ЄС
Можливості для розвитку міжнародних та внутрішніх перевізників, партнерство
Безпека перевезень та бізнесу для експедиторів та перевізників
Конструктивна дискусія за круглими столами
Практичні та легко проваджувані навички від гостей форуму та експертів KLS
Потенційні бізнес-партнери та клієнти
Майданчик для нетворкінгу, обміну знаннями, інструментами та технологіями
Інновації та тренди 2019 в автоперевезеннях
Теле-мости, цікаві доповіді від практиків та новаторів у сфері автоперевезень
KYIV LOGISTICS SCHOOL
ФОРУМ автоперевізників та експедиторів — не звичайна конференція із передбачуваними доповідями
Це захід, де спікери та модератори лише підтримують дискусію, де є можливість почути кожного учасника ринку автоперевезень!
Визначно фокус на потреби автоперевізників, пошук додаткових інструментів співпраці із операторами ринку, створення передумов добросовісної конкуренції .

Форум автоперевізників та експедиторів відкриває нові можлвості для ведення логістичного бізнесу і не лише в автоперевезеннях, допомагає знайти потенційних Клієнтів та Партнерів.
З Kyiv Logistics School співпрацюють
Генеральний партнер
Форуму автоперевізників та експедиторів

Інформаційні та офіційні партнери

Форуму автоперевізників та експедиторів
Якщо Ви зацікавлені стати нашим партнером чи спонсором, зателефонуйте нам 044 229 71 02.
Ще до початку анонсації заходу серед учасників Форуму вже підтвердили участь представники компаній:
"Logistic Center", "Ландгрейн", "Cargofy", "Вектор 2011", "Вілона Інтернешнл", "Ареал Груп", "СІА Логістік", "Ветек", "Транссервіс 1", "Камазтранссервіс", "МГ-Транс", ТОВ НК, ТОВ ЮДК, STAR SVIT, ЛДЦ Логістик, АМЕУ, LLC Cheese Club, ЕВРО-АЗИАТСКАЯ ЛОГИСТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ
"Негабарит", "Західукртранс", "Автоновад", "Ferrero Ukraine", "Sovtes", "Молочний Альянс", "Zernotorg.ua", "Оріон Логістік", "Неоліт", МХП, ОЛ ГРУП, Логистик ПЛЮС
Учасники Форуму автоперевізників та експедиторів
Транспортні компанії, національні та міжнародні перевізники, логістичні оператори, митні та страхові брокери, постачальники послуг, розробники автоматизованих рішень у сфері пошуку вантажів та трансорту, безпеки автоперевезень.
Формати робочого дня Форуму автоперевізників та експедиторів

  • програма аналітичних і практичних доповідей за участю провідних експертів;
  • анонси, презентації та круглі-столи з ефективного управління логістикою, перевезеннями, ланцюгами постачання (supply chain), контролем і обліком автопарку;
  • практичні бізнес-кейси, інновації, кращі практики та напрацювання, успішний досвід колег;
  • практичні робочі сесії за участю провідних експертів та практиків ринку, сесії питань-відповідей, пряме спілкування з експертами, вирішення актуальних питань;
  • діалог, дискусії та відкриті консультації з актуальних питань ефективного управління перевезеннями, ланцюгами постачання товарів (supply chain), знайомство з послугами, рішеннями, технологіями та інноваціями;
  • робоча міні-виставка і демо-зона проектів, послуг, рішень, обладнання, технологій та інновацій (консультації, наочна демонстрація, експрес презентації, переговори, домовленості про співпрацю).
  Під час Форуму автоперевізників та експедиторів ВИ:
  1
  Засвоїте практичні рекомендації для оптимізації витрат на логістику
  2
  Знайдете потенційних Клієнтів і Партнерів по бізнесу
  3
  Сформулюєте KPI, за допомогою яких зможете відстежити зони росту
  4
  Отримаєте індивідуальний доступ до архіву всіх презентацій доповідей і конкурентно-важливих матеріалів
  5
  Оптимізуєте систему найму, навчання і мотивації
  6
  Дізнаєтесь про інновації і тренди 2019 у логістиці автоперевезень
  Спікери та модератори ФОРУМУ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ ТА ЕКСПЕДИТОРІВ.
  Дубенський Михайло
  Управляючий партнер "Logistics Center Ltd"
  Експерт напрямку: Міжнародні вантажні перевезення усіма видами транспорту: автомобільний, авіаційний, морський. Має 19 років досвіду в транспортній логістиці.
  Добачевська Віра
  Директор Kyiv Logistics School
  Спеціалізація в сфері логістики: розвиток і мотивація логістичного персоналу, коучинг, інтеграція складських проектів, IS рішення для складської логістики. Сфера наукових інтересів: розвиток і мотивація персоналу, коучинг, управління ланцюгами поставок.
  Лебідь Євген
  Власник і керуючий партнер компанії Help Trucks LTD.
  Більше 11 років практичного досвіду управління міжнародної транспортно-логістичної компание ТОВ ОЛС. Теоретична освіта на базі національного транспортного університету, к.т.н. доцент кафедри Транспортні системи. 9 років викладацького стажу. Участь більш ніж в 30 профільних конференцій, включаючи міжнародні форуми.
  Стах Возняк
  Засновник Cargofy Partner, що визнано 882 серед 5000 найшвидшезростаючих стартапів в США.
  Пілоян Діана
  Засновник компанії Forlogist
  Практик з майже 20-річним досвідом у транспортній логістиці. Багатий досвід у транспортних компаніях (ДП "С. Т. Р. Україна", UAB "Transporto Vystymo Grupe"), а також в логістичних компаніях ( "АсстрА Україна", "Діалогістика Україна").
  Рудковський Олег
  Співзасновник та CPO в Sovtes
  Засновник Sovtes - Saas-рішення для управління вантажними перевезеннями. 12 років в управлінні ланцюгами поставок та оптимізації бізнес-процесів З 2013 року автоматизує процеси закупівлі транспортних послуг та управління вантажними перевезеннями.
  Алєксєєв Андрій
  Директор по логістиці АТ «Молочний Альянс»
  6 років досвіду в логістиці, 3 роки на посаді директора з логістики. На сьогодні здійснює побудову централізованого управління логістики 5 заводів і 1 розподільного центру; впроваджує інструменти контролю, звітності та управління, проводить навчання персоналу.
  Мащенко Олександр
  Засновник Zernotorg.ua та Zernovoz.ua
  Досвід у агрологістці. Працював у Kernel. Спеціалізується на автоматизації та експедуванні вантажу від поля до порту в агробізнесі.
  Ігор Бойко
  Комерційний директор UMT
  Експерт у сфері систем GPS моніторингу та автоматизації транспортної логістики. Про це свідчать більше 100 успішно реалізованих проектів, в тому числі для таких компаній як: Миронівський Хлібопродукт, Рошен, Ковальска, Київхліб, Люстдорф та багато інших.
  Дроботай Сергій
  Співзасновник та Генеральний директор компанії «Інтехплюс».
  Більш ніж 10-річний досвід по організації та впроваджені пультових систем моніторингу, охорони та безпеки транспортних засобів, вантажів, що перевозяться, водіїв та пасажирів. Участь у створенні Системи «ЦУНаМі» (Центр Управління Нарядами Міліції), Системи контролю рухомих об'єктів «Глобус-М» для автомобілів інкасації комерційних банків та Поліції охорони, Національної мережі реагування регіональних охоронних підприємств «Центр-А» Федерації професіоналів безпеки України та інших.
  Єгор Муратов
  Засновник та управляючий партнер
  Страхового Бюро "Компаньон"
  Більше 10-ти років досвіду роботи з сфері страхування на керівних посадах. Спеціалізація - страхування ризиків логістичних компаній: відповідальність екпедитора \ перевізника, оператора складу, вантажів і комерційної нерухомості. Більше 500 кейсів успішної співпраці з лідерами логістичного ринку по впровадженню комплексних програм страхування та отримання страхового відшкодування.
  Бразілер Валерій
  Засновник і керівник німецької логістичної компанії Stravex (заснована в 2002 році) і торгової компанії Vallmane (заснована в 2001 році).
  Закінчив Univerity of applied sciences in Wedel (Germany) за фахом менеджмент та інформаційні технології. 5 років працював провідним менеджером концерну EXXON Mobil по країнах Східної Європи з питань ESSO Card.

  Експертиза в питаннях: Міжнародні перевезення (авто, авіа, море, жд, мультимодальні). Складські та портові послуги в Німеччині. Митний і акцизний склад. Митне, транзитне та експортне оформлення в Німеччині / EC. Планування і реалізація міжнародних проектів / ЗЕД. Організація виробництва і виведення на ринок нових брендів і товарів. Відкриття та супровід представництва компаній зі Східної Європи в Німеччині
  Антків Володимир
  Eкспeрт з питань транспорту ГО "Рeнeсанс міст"; Eкспeрт з фінансів, публічних закупівeль та промисловоі політики ГО "Інститут законодавчих ідeй", члeн Коаліціі з питань eлeктронного врядування в Украіні
  Шевчук Ірина
  Консультант зі стратегічного розвитку: Business Model,Growth strategy, Systematization, Corporate Governance System, Ownership System.
  МВА, DBA Candidate, Chief Strategy Officer, Ltd. Kvinto Plus, Authorized Distributor Mobileye, An Intel Company, in Ukraine (19 річний досвід управління бізнесом в ролі CEO, CFO, CSO, CGO, Founder в українських і міжнародних компаніях / проектах в сегменті В2В.
  Костюк Андрій
  Менеджер з корпоративних продажів ТОВ «Віннер Імпортс Україна», яке є офіційним імпортером автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україну.
  Має понад 15 років досвіду в корпоративних продажах, в тому рахунку 5 років в продажах автомобілів. Успішний досвід виведення на ринок спеціальних автомобілів на базі автомобілів Ford.
  Атаманчук Іван
  Керівник міжнародного проекту по розвитку інфраструктури для електромобілів
  "Z.E.Motion". -Технічний консультант PZL Sedszisov (Польща)
  Технічний консультант "НІКА МОТОРС" (Україна)
  Ткаченко Іван
  10+ досвіду в роботи в Ларді-Транс.
  10+ років в IT, розробляв e-commerce сайти, Фінтех-сервіси та системи аналітики. та Каражанов Дмитро, розробник, інженер, викладач.
  Каражанов Дмитро
  10+ досвіду в роботи в Ларді-Транс.
  Розробник, інженер, викладач.
  Скоков Антон
  Керівник групи впровадження сервісу електронного обміну документами "Вчасно"
  Раніше IT директор New Products Group. Реалізовані проекти:
  - ERP система MS NAV (управлінський облік всіх компаній групи)
  - ECM система Directum (управлення бізнес процесами компанії + електронний документообіг)
  - Qguar WMS Pro - система управління складом
  - Office 365 - повний перехід на хмарну IT інфраструктуру
  - Logist Office - система управлення логістикою компанії
  Вячеслав Кушніренко
  Директор ТОВ "ФЮЕЛ СПІРІТ"
  Експерт у сфері інноваційних технологій та оптимізації витрат пального. Про що свідчать результати Європейських лабораторних випробувань, а також багаторазові комерційні випробування в найбільших компаніях України (Укрпочта, Укрзалізниця, ВІТА АВТО)
  Програма ФОРУМУ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ ТА ЕКСПЕДИТОРІВ
  31 травня
  08:30 – 09:30
  Реєстрація. Ранкова кава
  09:30 – 11:00
  Відкриття Форуму автоперевізників та експедиторів.

  Ринок автоперевізників та експедиторів. Тренди, реалії та виклики 2019-2020. Михайло Дубенський. Володимир Антків. Андрій Костюк. Атаманчук Іван. Вячеслав Кушніренко

  Діджиталізація автоперевезень. Ірина Шевчук.
  11:00 – 11:30
  Каво-перерва
  11:30 – 13:00
  Безпека автоперевезень. Ігор Бойко. Сергій Дроботай. Єгор Муратов.

  Історії успіху українських компаній в автоперевезенні та експедиції. СВС 2006 - Александр Бабенко. Lardi-Trans - Ткаченко Іван та Каражанов Дмитро. Транс-Атлас - Анатолій Прилуцький.
  13:00-14:00
  Обід
  14:00 - 16:00
  Круглі столи (4 потоки)
  1. Проблема конкурентних тарифів на перевезення- Андрій Алєксєєв, Олександр Мащенко
  2. Інформаційні системи і автоматизація в автоперевезеннях. ЕТТН - Антон Скоков
  3. Розвиток українського бізнесу в умовах євроінтеграції- Валерій Бразілер
  4. Проблеми безпеки та персоналу а втоперевезеннях - Діана Пілоян

  16:00-16:30
  Каво-перерва
  16:30-18:00
  Підведення підсумків круглих столів.
  Досвід европейського та американського ринів для українських автоперевіників - Євген Лебідь. Валерій Бразілер
  Інновації в автоперевезеннях - Стах Возняк
  18:00 -19:00
  Закриття Форуму автоперевізників та експедиторів

  Нетворкінг та фуршет
  Готові приєднатися до
  конструктивної дискусії?
  Формат участі
  ЕКСПЕДИТОР АБО ПЕРЕВІЗНИК

  750 грн

  УЧАСНИК ВІД КОМПАНІЇ, ЩО СПІВРАЦЮЮТЬ З ЕКСПЕДИТОРАМИ ТА ПЕРЕВІЗНИКАМИ

  1000 грн
  РЕЄСТРАЦІЯ ТА оплата
  Корпоративним учасникам надається знижка:
  2 квитка - 5%
  3-5 квитків - 10%
  6-10 квитків -15%
  Вартість квитка залежить від обраного формату участі.
  Для участі у ФОРУМІ необхідно зареєструватися та здійснити оплату будь-яким зручним для Вас способом.
  * Оплата здійснюється на офіційний рахунок Kyiv Logistics School (KLS).
  * Оплата приймається від фізичних осіб, фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб онлайн і оффлайн.
  Після реєстрації Вам зателефонує менеджер і проконсультує з усіх питань.
  Організатори:
  Kyiv Logistics School (KLS) - перша в Україні Бізнес Школа в сфері логістики та управління ланцюгами постачань, створена з метою підготовки всококваліфікованих та конкурентоздатних фахівців.

  KLS
  є платформою для обміну знаннями, технологіями та інструментами, а також лабораторією для тестування інноваційних рішень в сфері логістики та управління ланцюгами постачань.

  Завантажити презентацію KLS (русская, українська, English версії).

  Відгуки про Kyiv Logistics School
  МІСЦЕ проведеННЯ
  ФОРУМ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ ТА ЕКСПЕДИТОРІВ буде проводитися в
  бізнес-кампусі Academy DTEK, Unit City.
  Це новий ііноваційний майданчик для розвитку, бізнес-платформа. інноваційний парк, розташований на колишній території мотозаводу між станціями метро «Дорогожичі» та «Лук'янівська», керівними партнерами якого є колишні керівники ВДНГ Максим Яковер і Максим Бахматов.
  E-mail
  Ім'я
  Прізвище
  Телефон
  Коментарі
  Контакти та місце проведення
  + 38 044 229 7102
  kyivlogisticsschool.com
  kyivlogisticsschool@gmail.com

  Academy DTEK, Unit City
  вулиця Дорогожицька, 3, Київ, 04119
  ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ЩО НИЖЧЕ. З ВАМИ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ МЕНЕДЖЕР
  Made on
  Tilda